Organik Pazarcım

Alışveriş uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretli - 0Boyut8,9M
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciOrganik Pazarcım
Organik ürün alıcı ve satıcılarını bir araya getiren Organik Pazarcım uygulaması organik ürünlerin tamamını kolayca bulabileceğiniz bir platformdur.

Organik ürün alıcı ve satıcılarını bir araya getiren Organik Pazarcım uygulaması organik ürünlerin tamamını kolayca bulabileceğiniz bir platformdur. Binlerce organik ürüne tek dokunuşla sahip olabileceğiniz bu uygulama basit ara yüzü ve muhteşem içeriği ile sizlere sunuluyor. Organik ürün almak isteyen veya organik ürün satmak isteyen üreticiler için oldukça pratik bir platform olan Organik Pazarcım uygulamasını organik tarım yapan veya çiftçilerin ürün ya da hayvanlarını da satabilecekleri bir ortamı kullanıcılarına sunuyor.

Pazar ortamında dilediğinizi bulabileceğiniz bu uygulamada aynı zamanda organik pazar, ticaret ve tarım gibi pek çok kategoride dilediğinizi bulabilirsiniz. Ayrıca bitki tohumlarından un ve unlu mamulleri, süt ve süt ürünleri, sebze, kuru gıda, kişisel bakım ve gelişim ürünlerini de Organik Pazarcım uygulamasında bulabilirsiniz.

Organik tarım üreticilerinin ihtiyaç duyduğu ekipmanları da bulabilirsiniz!

İlan detaylarını da görebileceğiniz bu uygulamada yol tarifleri de bulunuyor. Dilediğiniz ürüne sahip olmak için ürün detaylarını rahatlıkla inceleyebileceğiniz Organik Pazarcım uygulamasında organik tarım üreticilerinin ihtiyaç duyduğu ekipmanları da bulabilirsiniz. Büyükbaş, küçükbaş hayvanların yanı sıra traktör, gübre ve daha pek çok yardımcı unsurun alım ve satımını da gerçekleştirebilirsiniz.

Organik ürün alıcı ve satıcılarını bir araya getiren Organik Pazarcım uygulamasını sizde ücretsiz olarak hemen şimdi cihazınıza yükleyin, organik üreticiler ve satıcılar ile bir araya gelin! Dilediğiniz organik ürüne anında ulaşabileceğiniz bu uygulamayı hemen indirin!

Organik Pazarcım indir